WieWatWaar


Hieronder vindt u de belangrijke contactgegevens van de school, de schoolleiding en de mentoren:

Adres
Esdoornstraat 52
8924 BK Leeuwarden
T (058) 234 76 70

Leiding
Dhr. drs. J. de Vries, locatiedirecteur Esdoorn.
j.devries@csg-comenius.nl

Dhr. A. van der Ploeg, teamleider Esdoorn
a.vanderploeg@csg-comenius.nl

Coördinatoren
Mevr. G. Brouwer, jaarcoördinator mavo onderbouw
g.brouwer@csg-comenius.nl

Dhr. W.J. Reitsema, jaarcoördinator mavo bovenbouw
w.reitsema@csg-comenius.nl

Mevr. M. Veenstra-van Gijssel, contactpersoon Mavo-XL
m.veenstra@csg-comenius.nl

Decaan
Mevr. C. Koelstra
c.koelstra@csg-comenius.nl

Leerlingbegeleiding en Dyslexie Coach
Mevr. G. Vos g.vos@csg-comenius.nl
Mevr. M. Bosch m.bosch@csg-comenius.nl

Roostermaker
Dhr. M. Loonen m.loonen@csg-comenius.nl

Mentorenoverzicht  2017-2018

EM1A-XL: Dhr. R. Anjewierden r.anjewierden@csg-comenius.nl

EM1B-XL: Mevr. M.Bosch m.bosch@csg-comenius.nl
EM1C: Mevr. S. Coerts s.coerts@csg-comenius.nl
EM1D: Mevr. L. Terpstra l.terpstra@csg-comenius.nl


EM2A-XL: Mevr. F. van der Meulen f.vandermeulen@csg-comenius.nl
EM2B-XL: Mevr. S. Velsen s.velsen@csg-comenius.nl
EM2C: Dhr. F. van der Veen f.vanderveen@csg-comenius.nl
EM2D: Mevr. F. Zuidema f.zuidema@csg-comenius.nl

EM3A-XL: Mevr. M. Veenstra m.veenstra@csg-comenius.nl

EM3B: Mevr. J. Hooghiemstra j.hooghiemstra@csg-comenius.nl
EM3C: Mevr. A.M. Spoelstra a.m.poelstra@csg-comenius.nl
EM3D: Dhr. M. Weisfelt m.weisfelt@csg-comenius.nl                          
EM3E: Mevr. D. Dotinga d.dotinga@csg-comenius.nl


EM4A-XL: Dhr. S. Oosterop s.oosterop@csg-comenius.nl

EM4B: Dhr. N. Maurits n.maurits@csg-comenius.nl

EM4C: Mevr. L. Schuitema l.schuitema@csg-comenius.nl
EM4D: Mevr. C. Koelstra c.koelstra@csg-comenius.nl

EM4E: Dhr. E. Bijlstra e.bijlstra@csg-comenius.nl


Beheer van deze site
Dhr. R. Anjewierden r.anjewierden@csg-comenius.nl